Tuba Büyüküstün | Tuba Büyüküstün Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tuba Büyüküstün | Tuba Büyüküstün Fan Club

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Tuba'nın....

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1asisa Tuba'nın.... C.tesi Ağus. 30, 2008 8:05 pm

tuby_ilkem

tuby_ilkem
Mod

Mod

Arkadaşlar Bu yazdıklarım tubanın giyiminiyle çantasıyla yüzüğüyle bile tutumlu olduğu vede bizim dikkatimizi çektiğini yazmak istedim

bu yazılar farklı farklı kişilerden alınmıştır alıntıdır

--------------------------------------------------------------------------------

Tuba'nın Turuncu Çantası

--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar hiç farkına vardınız mı?Bu turuncu çantadan..Her resmine ve videosuna baksam bu turuncu çantayı görüyorum...Çokta hoşuma gidiyor.Yani başkası olsa hergün bir çanta degiiştirir.Ama bizim Tubamız o çantayı hep taşır..Sanki o çantanın bi degeri ve hatırası varmış gibi.yani
böyle birisini hayran oldugumuz için çok mutluyum ve şansız insanlar bile bence şanslılar..onun hayranı olgumuz için..ben bunları söyledim.daha söylecegim çok aslında ..sizde ekleyin.mesela onun çantası ..._)

Tuba'nın Yeşil Şalı
-___-----_-_--___
mesela şalı.. bitane yeşil şalı var.. onu nezmn görsem kullanıoo ıhlamurlar altındada takıodu aside de takıoo buda bnim dikkatimi çekti..çok tutumlu biri bzm tubamız..

Tuba'nın Mavi Elbisesi

ecet bende bi tane mavili bir elbisesi vardı onu hem ıhlamurlar altında hemde aşk yolunda giymişti etekli blızlı iksi aynı renkti ve çok yakışmıştı.

Tuba'nın Ten Rengi Yüzüğü

arkadaşlar farkettinizmi bilmiyorum ıhlamurların 2. sezon başından beri tubanın sol yüzük parmağında çok ince ten rengi bir yüzük vardı yaklaşık 4 ay her bölümde her kıyafetinde hatta bülent inalla birlikte bir dergide çıkan resimler var ordada o resimleri biliyosunuz(tubanın elini bülent inal öpüyor o fotoğrafta gözüküyor)dikkatimi çekti ne zamandır bu konuyu yazmak istiyordum belki yanlış bir yere yazdım bilmiyorum onlar ayrılmadan önce o yüzük yok oldu sizlerde farkettinizmi ?

bu arada tubamız oldukça tutumlu ve gösterişi seven bir insan değil harikaya çok seviyorum onu sevgiler...

http://Www.TubaBuyukustun.net

2asisa Geri: Tuba'nın.... Paz Ağus. 31, 2008 10:31 pm

esra&tuba

esra&tuba
Üye

Üye

ilk yorum benden olsun çok teşekkürler hakikaten çok tutumlu çok güzel bir alışkanlık.

3asisa Geri: Tuba'nın.... Salı Eyl. 02, 2008 3:31 pm

leyla

leyla
Üye

Üye

bencede tşk.

4asisa Geri: Tuba'nın.... Çarş. Eyl. 03, 2008 12:07 pm

Gönülçelen

Gönülçelen
Admin

Admin

evet yüzüğü hele hep parmağında